HEMEN ARA...!

Bütçenize ve ihtiyacınız uygun sigorta seçenekleri hakkında bilgi almak için lütfen bizlerle whatsapp üzerinden irtibata geçin .

WHATSAPP İLE İRTİBATA GEÇ

Siz, aile bireyleri ve ev hizmetlerinde çalıştırdığınız kişiler; üçüncü şahıslara karşı, ihmal veya tedbirsiz davranışlar sonucu oluşabilecek maddi ve bedeni zararlara karşı güvence altına alınırsınız.

Trafik Sigortası

Karayolları motorlu araçlar zorunlu mali sorumluluk sigortası ya da kısaca tabiri ile zorunlu trafik sigortası, Karayolları Trafik Kanunu uyarınca ülkemizde karayoluna çıkan tüm motorlu araçlar tarafından yaptırılması zorunlu olan bir sigorta türüdür. Karayolunda seyreden araçların üçüncü şahıslara vereceği maddi ve bedeni zararları karşılayan bir sigorta olan zorunlu trafik sigortası araç sahibinin kendi aracına veya kendi kendisine vereceği zararları karşılamaz. Araç sahibinin kendi aracı ile ilgili zararları karşılayabilmesi için kasko sigortası yaptırması gerekiyor.

İNCELE

Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi kaza sigortası; kişilerin başlarına gelebilecek ani ve harici olaylar nedeniyle uğrayabilecekleri bedensel zararları teminat altına alır. Kaza sonucu ölüm, sürekli sakatlık, tedavi masrafları ve gündelik tazminat teminatları ile birlikte asistans hizmetleri tek bir poliçeyle temin edilebilmektedir. Bu nedenle çalışanlar ferdi kaza sigortası poliçesi yaptırarak başlarına gelebilecek beklenmedik kazalara karşı kendilerini, hatta dolaylı olarak ailelerini güvence altına almış olurlar.

İNCELE

İMM - İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası

Aracınızla seyir halindeylen üçüncü şahıslara vereceğiniz maddi veya bedeni zararlarda öncelikle aracınızın trafik sigortası limitleri devreye girer ve hasarı öder. İhtiyari mali mesuliyet sigortası ise zorunlu trafik sigortası limiti üzerinde kalan kısmı, belirlenen limitler dahilinde motorlu kara taşıtları için güvence altına alıyor.

İNCELE

Tekne ve Yat Sigortaları

Tekne-Yat Sigortaları ürünümüz, özel amaçlı olarak kullandığınız yatlarınıza, deniz tehlikeleri veya karada bağlama yerlerin de , marina da veya yatma-çekek yerinde meydana gelebilecek kazalara karşı güvence sağlayan bir Sigortadır.

İNCELE

Otobüs Zorunlu Koltuk Ferdi Kaza Sigortası

Karayolu Yolcu Taşımacılığı Zorunlu Koltuk Ferdi Kaza Sigortası, yolculuğun başlangıcından bitişine kadar, otobüsün içinde veya dışında, otobüs hareket halinde iken veya değilken, yolculuk sırasında veya bekleme, duraklama ve mola yerlerinde karşılaşılabilecek her türlü kazalara karşı, sigortalılar (yolcular, sürücüler ve yardımcılar) yararına taşımacı tarafından yaptırılması zorunlu bir kaza (can) sigortası olup, kazanın oluşunda taşımacının yada sürücü ve yardımcılarının bir kusurları bulunmasa bile, ölümlerde sigorta poliçesinde yazılı tutarın tamamı, bir zarar (destekten yoksunluk) hesabı yapılmaksızın, ölen kişinin mirasçılarına eksiksiz ve kesintisiz olarak; yaralanmalarda beden gücü kayıp oranına göre zarar gören kişilere ödenir.

İNCELE

Uçak Yolcu Kaza Sigortası

Sigorta ve uçak yolcuları ile uçuş ekibinin bir kaza nedeniyle, ölüm-sürekli tam sakatlık-tedavi giderleri gibi bedensel zararlarını teminat altına aldığımız ürünümüzdür.

İNCELE

Lütfen
Bekleyiniz