HEMEN ARA...!

Bütçenize ve ihtiyacınız uygun sigorta seçenekleri hakkında bilgi almak için lütfen bizlerle whatsapp üzerinden irtibata geçin .

WHATSAPP İLE İRTİBATA GEÇ

Ticari Hayat Sigortası ile yaşam kaybı durumunda kredi borcunuzun poliçenizde belirlemiş olduğunuz tutar kadar ödenmesini sağlayarak sevdiklerinizi finansal açıdan güvence altına alabilirsiniz.Taksit Ödemeli Ticari Krediler, Spot Kredi, Borçlu Cari Hesap, Teminat Mektubu, Çek Karnesi vb. bankacılık ürünleri sigorta kapsamı altındadır.

Kredi Sigortası

Kredi Ödeme Güvencesi, bireysel kredi kullanan müşterilerimizin yaşam kaybı veya tam ve daimi maluliyet durumunda kredi borcunu teminat altına alan, işsiz kalmaları durumunda ise yine teminat kapsamında kredi taksitlerini ödeyen sigortadır.

İNCELE

Kefalet Sigortası

Kefalet Sigortası ile sigorta şirketi, sigortalının “kefili” olmakta ve sigortalı, kuruma olan borcunu yerine getirmediği takdirde kurumun maruz kaldığı zararları tazmin etmeyi taahhüt etmektedir. Kefalet Sigortası, bankaların düzenlemiş olduğu teminat mektubu işlevine sahip bir sigorta ürünüdür.

İNCELE

Alacak Sigortası

Ticari Alacak Sigortası, nakit akışınızı korumak için alacaklarınızı garanti altına alan bir sistemdir. Küresel istihbarat ağımız, müşterilerinizin finansal durumunu takip ederek güvenle ticaret yapmanız için sizi güncel olarak bilgilendirir. Ticari bir alacağın ödenmemesine bağlı olarak ortaya çıkabilecek kayıpları tazmin eden alacak sigortasının nihai amacı sizi büyük ölçekli kayıplara karşı korumaktır. Müşterilerinizin iflas veya temerrüde düşmesi durumunda ise tazminat ödemesi yapılır.

İNCELE

Lütfen
Bekleyiniz