HEMEN ARA...!

Bütçenize ve ihtiyacınız uygun sigorta seçenekleri hakkında bilgi almak için lütfen bizlerle whatsapp üzerinden irtibata geçin .

WHATSAPP İLE İRTİBATA GEÇ

Nakliyat Sigortaları, herhangi bir yükün, onu taşımaya uygun karayolu, havayolu, denizyolu ve demiryolu nakil vasıtalarıyla bir yerden bir yere taşınması esnasında uğrayabileceği hasar ve kayıpları poliçede belirlenmiş Nakliyat Sigortası Genel Şartlar ve Özel Şartlar kapsamında güvence altına alan sigorta türüdür.

Emtea Nakliyat Sigortası

Uluslararası ve yurtiçi emtia nakliyatında nakliyat hasarları nakliyat emtia poliçesi ile güvence altındadır.Kara, hava, deniz ve demiryolu taşımaları esnasında meydana gelebilecek kazalar, hırsızlık, yükleme ve boşaltma hasarları ve doğal afetler teminat altındadır.

İNCELE

Navlun Sigortası

Navlun Sigortaları, Denizyoluyla taşınacak bir emtia için ödenecek olan navlunun deniz rizikolarına karşı teminat altına alınmasını sağlar. Sigortalı, navlunda menfaat sahibi olan gemi donatanı, gemi kiralayıcısı, ihracatçı ve ithalatçıdır.

İNCELE

Kıymet Nakliyat Sigortası

Deniz, kara veya havayolu ile kişiler beraberinde taşınan nakit para, külçe altın, gümüş ve bunlardan basılmış para veya sikke, mücevher, tahvil, bono, senet, çek gibi değerli kağıtlar ile döviz ve efektiflerin nakillerinde kıymet poliçeleri yaptırılır.

İNCELE

Lütfen
Bekleyiniz