HEMEN ARA...!

Bütçenize ve ihtiyacınız uygun sigorta seçenekleri hakkında bilgi almak için lütfen bizlerle whatsapp üzerinden irtibata geçin .

WHATSAPP İLE İRTİBATA GEÇ

Elektronik Cihaz Sigortası, sigortalı elektronik cihazın uğradığı zararları, poliçede yazılı koşullara göre tazmin eden sigorta poliçesidir.

ESC - Elektronik Cihaz Sigortası

Elektronik Cihaz Sigortası, sigortalı elektronik cihazın uğradığı zararları, poliçede yazılı koşullara göre tazmin eden sigorta poliçesidir. Poliçe kapsamında elektronik cihazların deneme süresi sonrasında; Çalışırken; temizleme, bakım, revizyon, iş yerinde yer değiştirme esnasında, Dururken ise; önceden bilinmeyen ani ve beklenmedik herhangi bir nedenle uğrayabileceği zararı teminat altına alır.

İNCELE

Makina Kırılması Sigortası

Makine Kırılması Sigortası makinelerin deneme devresinin tamamlanmasını takiben; Normal çalışır halde iken, aynı iş yerinde temizleme, yenilenme ve/veya yer değiştirme esnasında, önceden bilinmeyen ani ve beklenmedik her türlü sebepten doğan ziya ve hasarların gerektirdiği tamirat ve ikame masraflarını teminat altına alır.

İNCELE

Cep Telefonu Sigortası

Telefon kaskosu, ani ve beklenmedik bir olay neticesinde telefonun kazaen zarara uğraması, arızanlanması veya hırsızlık sonucu çalınması gibi durumlara karşı cihazı güvence altına alan bir sigorta ürünüdür. Telefon kaskosu ve cep telefonu sigortası aynı sigorta ürününü ifade etmek için kullanılmaktadır, herhangi bir farkı yoktur

İNCELE

Lütfen
Bekleyiniz